Hallo allemaal!
Zoals jullie vast al opgevallen is ben ik niet meer zo actief op deze pagina. Het maken van reisverhalen vind ik nog steeds heel leuk om te doen. Maar de site bijhouden is toch niet mijn hobby. Nu ben ik weer online, want ik heb nieuws!
Deze site zal opgeschoond worden. Oude berichten ga ik verwijderen.
Want…
samen met de meiden ben ik bezig met het maken van ons eerste e-book.
Reisdagboek van 2 zussen Zuid-Afrika
Eerste? Ja, als dit bevalt hebben we nog een aantal reisdagboeken op de plank liggen. Dit boek gaat dus over Zuid-Afrika. Het is geschreven vanuit de meiden. Een puber en een prepuber. Hun reisdagboeken komen samen. Het typewerk is gedaan, de meiden zijn druk bezig met het maken van de afbeeldingen.
Voor wie? vooral voor gezinnen die ook op vakantie gaan naar deze bestemming, voor gezinnen die van rondreizen houden, voor iedereen die twijfelt om wel of niet naar Zuid-Afrika te gaan, voor iedereen die twijfelt om wel of niet op rondreis te gaan met kinderen/pubers, of gewoon als je (net als ik) houdt van het lezen over reizen.
Ik weet nog niet via welke kanalen dit aangeboden gaat worden. Tips?
Maar nu mijn vraag: ik zoek proeflezers. Heb je interesse? Meld je aan via Instagram: wereldwijdopgroeien